Výkup včelího vosku

Výkup včelího vosku. Vykoupíme libovolné množství včelího vosku, nebo vyřezaných či nevyřezaných mezistěn. Orientační ceny (1.1.-31.3.2019): Výkup přetaveného čistého vosku: 185,- Kč (mínus případné srážky za nečistoty 0-10%). Výkup vyřezaných souší 39x24 - 9,- Kč/ks (souše případně nemačkejte a nelisujte, jen vyřežte). Vosk vykupujeme zejména na prodejně ve Strakonicích. Váš vosk vykoupíme i u Vás doma. Zajistíme přepravu přepravní společností nebo si pro vosk osobně dojedeme (doprava běžného balíku do 30kg vyjde na 100,- Kč, větší množství jezdíme téměř vždy raději osobně, cena dopravy i výkupní cena vosku je vždy domluvena s vámi předem, na místě se jen určí případné srážky za nečistoty - předběžně lze případně i posoudit na základě zaslané fotografie). Zajišťujeme i výměnu vosku za mezistěny. Vykoupíme i včelařské dílo (vosk, voští, souše, mezistěny,med, sklenice na med, výjimečně po dohodě i jiné včelařské vybavení) například z pozůstalosti, bez nutnosti čistění nebo přetavování z Vaší strany. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
Produkt se již neprodává
katalogové číslo: vykupvosku
výrobce:Soukromá osoba
cena bez DPH:128,10 Kč
cena vč. DPH:155,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Výkup včelího vosku. 

Vykoupíme libovolné množství včelího vosku, nebo vyřezaných či nevyřezaných mezistěn. Výkup pouze českého vosku od včelařů, nemáme zájem o přeprodeje vosků z Číny, Polska či Ukrajiny. 

Orientační ceny (1.1.-31.3.2019): Výkup přetaveného čistého vosku: 185,- Kč (mínus případné srážky za nečistoty 0-10%). Výkup vyřezaných souší 39x24 - 9,- Kč/ks (souše případně nemačkejte a nelisujte, jen vyřežte). 
Vosk vykupujeme zejména na prodejně ve Strakonicích. 

Váš vosk vykoupíme i u Vás doma. Zajistíme přepravu přepravní společností nebo si pro vosk osobně dojedeme (doprava běžného balíku do 30kg vyjde na 100,- Kč, větší množství jezdíme téměř vždy raději osobně, cena dopravy i výkupní cena vosku je vždy domluvena s vámi předem, na místě se jen určí případné srážky za nečistoty - předběžně lze případně i posoudit na základě zaslané fotografie). 

Zajišťujeme i výměnu vosku za mezistěny. 

Vykoupíme i včelařské dílo (vosk, voští, souše, mezistěny,med, sklenice na med, výjimečně po dohodě i jiné včelařské vybavení) například z pozůstalosti, bez nutnosti čistění nebo přetavování z Vaší strany. 

Po předchozí dohodě jsme schopni za zajímavé ceny (až 300,- Kč/kg) vykoupit panenské voskové dílo. Pouze ve formě panenských nepřetavených plástů ("srdíček"), pro více informací nás kontaktujte! 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal