Konec roku 2022

Dodávky ke konci roku 2022 a v roce 2023: 

Zásilky odesíláme každý pracovní den a to i mezi svátky, doručení následně probíhá standardně během cca 1-2 prcovních dnů. Nicméně pozor, některé pobočky WeDo, Zásilkovny, Pošty apod mají různě zavřeno, proto vyzvednutí na daných pobočkách nemusí být možné!

Předpokládaný čas poslední objednávky s dodáním do Vánoc: 22.12.2022 do 9:00 !

Předpokládaný čas poslední objednávky s dodáním do konce roku: 28.12.2022 do 9:00 !

(platí pro zboží skladem a doručení na adresu, vyzvedávací pobočky naopak mohou mít již ve svátečních termínech zavřeno - doporučujeme zkontrolovat si pečlivě na webu přepravce). 

 

Přejeme klidné prožití Svátků a mnoho zdraví a úspěchů i v následujícím roce 2023! 

 

Agrosalon Země živitelka 2020 byl bohužel kvůli vládním nařízením kolem COVID-19 zrušen. Ani následujících ročníků 2021 a 2022 jsme se kvůli opatřením, požadavkům a extrémně zvýšených cen pro vystavovatele neúčastnili. Místo toho jsme v roce 2022 zatím i přes extrémní inflaci zatím zdražili jen 6 položek z naší nabídky!

 

Děkujeme za Váš zájem na proběhlém agrosalonu Země živitelka 2019 a dřívějších ročnících! 

Jiří Bernas

 

Těšíme se Vaši návštěvu na Zemi živitelce 2019 (https://www.zemezivitelka.cz/) a těšíme se na setkání.  Najdete nás na výstavní ploše 305, u dětského zemědělského světa(pod pavilonem Z) mezi expozicemi Škoda a Fast Agri - JCB.  možné se poradit ohledně našich nabízených zařízení a produktů (líhně, škubačky na drůbež, drobné vybavení, včelí vosk). 

V případě, že budete mít zájem si naše produkty (líhně, škubačky, medomety a další...) přímo osobně prohlédnout a třeba i rovnou vyzvednout, bude toto možné i přímo na Zemi Živitelce v Českých Budějovicích. Případný plánovaný odběr škubaček či medometů doporučujeme nahlásit dopředu a zboží si rezervovat, protože vzhledem k omezené kapacitě a výstavní ploše se může stát, že přímo na místě k odběru se na Vás vybraná škubačka, líheň či medomet již nedostane. Jinak objednané kusy budeme normálně i rozvážet po celé ČR, jako u běžných objednávek z webu.

Těšíme se na Vaši případnou návštěvu nejen našeho stánku na Zemi živitelce 2019! 

Z důvodu účasti na Zemi Živitelce může dojít k maximálně jednodennímu zpožďování v odesílání zásilek. 

Po dobu výstavy (22. - 27. srpna 2019) nebude možný osobní odběr zboží v Korkyni z důvodu výpomoci pracovníků na výstavě. Omlouváme se za případné komplikace. 

 

Děkujeme za Vaši přízeň a návštěvu na Zemi živitelce 2016 a těšíme se na setkání i v následujících ročnících. 

25.8.2016 - 30.8.2016 - Opět, stejně jako vloni (2015), jsme na výstavě Země Živitelka 2016 v Českých Budějovicích! V případě, že budete mít zájem si naše produkty (líhně, škubačky, medomety a další...) přímo osobně prohlédnout a třeba i rovnou vyzvednout, bude toto možné i přímo na Zemi Živitelce v Českých Budějovicích. Případný plánovaný odběr škubaček či medometů doporučujeme nahlásit dopředu a zboží si rezervovat, protože vzhledem k omezené kapacitě a výstavní ploše se může stát, že přímo na místě k odběru se na Vás vybraná škubačka, líheň či medomet již nedostane. Jinak objednané kusy budeme normálně i rozvážet po celé ČR, jako u běžných objednávek z webu. 

Najdete nás na výstavní ploše 403 - přímo vedle ohrady na předvádění skotu (při pohledu na ohradu z tribuny jsme po vaší levé straně).

Těšíme se na Vaši případnou návštěvu nejen našeho stánku na Zemi živitelce 2016! 

Z důvodu účasti na Zemi Živitelce může dojít k maximálně jednodennímu zpožďování v odesílání zásilek.

V pátek 26.8.2016 bude prodejna uzavřena z důvodu výpomoci pracovníků na výstavě. Omlouváme se za případné komplikace.