Automatická líheň na drůbež MVF 55

výrobce:Geflugelzuchttechnik, Německo
katalogové číslo:mvf-55
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:3 304,96 Kč

3 999,00 Kč

Automatická elektrická líheň na drůbež (křepelky, slepice, kachny, krůty, husy...). 
Líheň automaticky kontroluje a udržuje nastavenou teplotu. 
Líheň každé 2 hodiny pootočí vejce (lze vypnout). 
Líheň ukazuje aktuální vlhkost v líhni a vydává zvukové varování, pokud je vlhkost příliš nízká. Líheň je izolována cca 2-3 cm polystyrenu pro nižší spotřebu, ale hlavně výrazně lepší stejnoměrné rozprostření teploty vzduchu uvnitř líhně.

Kapacita obraceče vajec: - 55 slepičích vajec, ostatní vejce nejsou do obraceče vhodná. Kachny a husy většinou vůbec nelze na automatické otáčení umístit a museli by se otáčet ručně. Na kachny a husy doporučujeme spíše modely mvf 36 a mvf 60. 

Voda se leje do spodní části líhně rozdělené na 3 sektory. Podle toho, kolik sektorů naplníte vodou, taková bude výsledná vlhkost v líhni. Díky tomu dělení na 3 sektory je možnost nastavit celkem vysoký rozptyl vhlkosti (cca 40-80% - záleží i na vlhkosti a teplotě okolního prostředí) s odstupňováním po cca 10%, což je plně dostačující pro vysokou líhnivost domácích chovů drůbeže. Nádržky na vodu jsou celkem hluboké a vydrží bez dolití cca 1 týden. Hladinu lze kontrolovat přehledně opticky zvenku bez nutnosti otevírat líheň. Stejně tak se nově zvenku dolévá voda do jednotlivých sektorů.

https://www.malavelkafarma.cz/