Vykrvovací trychtýř na drůbež střední - na kuřata, kachny a housata

výrobce:Beeketal Lebensmitteltechnik GmbH & Co. KG, Německo
katalogové číslo:bee-ts
EAN:
dostupnost: Trvale nedostupné
cena bez DPH:412,40 Kč

499,00 Kč

Vykrvovací trychtýř na drůbež je výborný pomocník při zabíjení drůbeže. Drůbež vložíte do trychtýře hlavou dolů, následně omráčíte a usmrtíte podle toho, jak jste zvyklí (přeříznutím tepny, zaříznutím za hlavou, prostřihnutím hlavy nad zobákem, kleštěmi...), zvíře bude v trychtýři, nedojde k pomlácení usmrcené drůbeže a dojde k velmi dokonalému vykrvení pro lepší chuť masa a využití krve při dalším zpracování v pokrmech.

Jedná se o střední variantu trychtýře určeného pro střední drůbež od cca 3kg do cca 7 kg hmotnosti, tedy velká brojlerová kuřata, slepice, kohouty, kachny, perličky, menší husy a podobně. 

Způsob použití a montáže: Trychtýř přišroubujete napevno trvale na zeď, kůl či jinou stabilní základnu. Drůbež vložíte do trychtýře hlavou dolů, následně usmrtíte podle toho, jak jste zvyklí (přeříznutím tepny, zaříznutím za hlavou, prostřihnutím hlavy nad zobákem), zvíře bude v trychtýři, nedojde k pomlácení usmrcené drůbeže a dojde k velmi dokonalému vykrvení pro lepší chuť masa a využití krve při dalším zpracování v pokrmech.

Trychtýře od společnosti Beeketal nemají montážní sadu a k povrchu (zeď, kůl, dveře...) se přidělávají napevno vrutem. 

https://www.malavelkafarma.cz/