Vykrvovací trychtýř na drůbež střední s montážní sadou - na kuřata, kachny a housata

výrobce:Geflugelzuchttechnik, Německo
katalogové číslo:mvf-ts
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:478,51 Kč

579,00 Kč

Vykrvovací trychtýř na drůbež je výborný pomocník při zabíjení drůbeže. Drůbež vložíte do trychtýře hlavou dolů, následně usmrtíte podle toho, jak jste zvyklí (přeříznutím tepny, zaříznutím za hlavou, prostřihnutím hlavy nad zobákem), zvíře bude v trychtýři, nedojde k pomlácení usmrcené drůbeže a dojde k velmi dokonalému vykrvení pro lepší chuť masa a využití krve při dalším zpracování v pokrmech.

Jedná se o střední variantu trychtýře určeného pro střední drůbež od cca 3kg do cca 7 kg hmotnosti, tedy velká brojlerová kuřata, slepice, kohouty, kachny, perličky, menší husy a podobně. 

Způsob použití a montáže: Základnu trychtýře přišroubujete napevno trvale na zeď, kůl či jinou stabilní základnu. Trychtýř na háčku následně do základny zavěsíte. Drůbež vložíte do trychtýře hlavou dolů, následně usmrtíte podle toho, jak jste zvyklí (přeříznutím tepny, zaříznutím za hlavou, prostřihnutím hlavy nad zobákem), zvíře bude v trychtýři, nedojde k pomlácení usmrcené drůbeže a dojde k velmi dokonalému vykrvení pro lepší chuť masa a využití krve při dalším zpracování v pokrmech.

Rozměry trychtýře: výška cca 33 cm, průměr horního otvoru cca 31 cm, průměr spodního otvoru cca 11,5 cm

https://www.malavelkafarma.cz/