kategorie
počítadlo přístupů
online: 11
dnes: 98
týden: 274
celkem: 125205

Země Živitelka 2019

Děkujeme za Váš zájem na proběhlém agrosalonu Země živitelka 2019! 

Ceny zůstanou nastaveny do čtvrtečního (29.8.) večera, následně budou vráceny na původní výši. 

Jiří Bernas

 

Těšíme se Vaši návštěvu na Zemi živitelce 2019 (https://www.zemezivitelka.cz/) a těšíme se na setkání.  Najdete nás na výstavní ploše 305, u dětského zemědělského světa(pod pavilonem Z) mezi expozicemi Škoda a Fast Agri - JCB.  možné se poradit ohledně našich nabízených zařízení a produktů (líhně, škubačky na drůbež, drobné vybavení, včelí vosk). 

V případě, že budete mít zájem si naše produkty (líhně, škubačky, medomety a další...) přímo osobně prohlédnout a třeba i rovnou vyzvednout, bude toto možné i přímo na Zemi Živitelce v Českých Budějovicích. Případný plánovaný odběr škubaček či medometů doporučujeme nahlásit dopředu a zboží si rezervovat, protože vzhledem k omezené kapacitě a výstavní ploše se může stát, že přímo na místě k odběru se na Vás vybraná škubačka, líheň či medomet již nedostane. Jinak objednané kusy budeme normálně i rozvážet po celé ČR, jako u běžných objednávek z webu.

Těšíme se na Vaši případnou návštěvu nejen našeho stánku na Zemi živitelce 2019! 

Z důvodu účasti na Zemi Živitelce může dojít k maximálně jednodennímu zpožďování v odesílání zásilek. 

Po dobu výstavy (22. - 27. srpna 2019) nebude možný osobní odběr zboží v Korkyni z důvodu výpomoci pracovníků na výstavě. Omlouváme se za případné komplikace. 

 

Děkujeme za Vaši přízeň a návštěvu na Zemi živitelce 2016 a těšíme se na setkání i v následujících ročnících. 

25.8.2016 - 30.8.2016 - Opět, stejně jako vloni (2015), jsme na výstavě Země Živitelka 2016 v Českých Budějovicích! V případě, že budete mít zájem si naše produkty (líhně, škubačky, medomety a další...) přímo osobně prohlédnout a třeba i rovnou vyzvednout, bude toto možné i přímo na Zemi Živitelce v Českých Budějovicích. Případný plánovaný odběr škubaček či medometů doporučujeme nahlásit dopředu a zboží si rezervovat, protože vzhledem k omezené kapacitě a výstavní ploše se může stát, že přímo na místě k odběru se na Vás vybraná škubačka, líheň či medomet již nedostane. Jinak objednané kusy budeme normálně i rozvážet po celé ČR, jako u běžných objednávek z webu. 

Najdete nás na výstavní ploše 403 - přímo vedle ohrady na předvádění skotu (při pohledu na ohradu z tribuny jsme po vaší levé straně).

Těšíme se na Vaši případnou návštěvu nejen našeho stánku na Zemi živitelce 2016! 

Z důvodu účasti na Zemi Živitelce může dojít k maximálně jednodennímu zpožďování v odesílání zásilek.

V pátek 26.8.2016 bude prodejna uzavřena z důvodu výpomoci pracovníků na výstavě. Omlouváme se za případné komplikace.