Vykrvovací trychtýř na drůbež velký s montážní sadou - na kachny, husy a krůty

výrobce:Geflugelzuchttechnik, Německo
katalogové číslo:mvf-tv
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:511,57 Kč

619,00 Kč

Vykrvovací trychtýř na drůbež je výborný pomocník při zabíjení drůbeže. Drůbež vložíte do trychtýře hlavou dolů, následně usmrtíte podle toho, jak jste zvyklí (přeříznutím tepny, zaříznutím za hlavou, prostřihnutím hlavy nad zobákem), zvíře bude v trychtýři, nedojde k pomlácení usmrcené drůbeže a dojde k velmi dokonalému vykrvení pro lepší chuť masa a využití krve při dalším zpracování v pokrmech.

Jedná se o menší variantu trychtýře určeného pro velkou drůbež od cca 5kg do cca 20 kg hmotnosti, tedy velké brojlerové kachny (pižmovky), husy, krůty a podobně. 

Způsob použití a montáže: Základnu trychtýře přišroubujete napevno trvale na zeď, kůl či jinou stabilní základnu. Trychtýř na háčku následně do základny zavěsíte. Drůbež vložíte do trychtýře hlavou dolů, následně usmrtíte podle toho, jak jste zvyklí (přeříznutím tepny, zaříznutím za hlavou, prostřihnutím hlavy nad zobákem), zvíře bude v trychtýři, nedojde k pomlácení usmrcené drůbeže a dojde k velmi dokonalému vykrvení pro lepší chuť masa a využití krve při dalším zpracování v pokrmech.

Rozměry trychtýře: výška cca 41,5 cm, průměr horního otvoru cca 39 cm, průměr spodního otvoru cca 13 cm

http://www.malavelkafarma.cz/