Vykrvovací trychtýř na drůbež malý s montážní sadou - na kuřata a kachny

výrobce:Geflugelzuchttechnik, Německo
katalogové číslo:mvf-tm
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:437,19 Kč

529,00 Kč

Vykrvovací trychtýř na drůbež je výborný pomocník při zabíjení drůbeže. Drůbež vložíte do trychtýře hlavou dolů, následně usmrtíte podle toho, jak jste zvyklí (přeříznutím tepny, zaříznutím za hlavou, prostřihnutím hlavy nad zobákem), zvíře bude v trychtýři, nedojde k pomlácení usmrcené drůbeže a dojde k velmi dokonalému vykrvení pro lepší chuť masa a využití krve při dalším zpracování v pokrmech.

Jedná se o menší variantu trychtýře určeného pro menší drůbež do cca 5kg hmotnosti, tedy kuřata, slepice, kohouty, menší plemena kachen (Indický běžec), perličky a podobně. 

Způsob použití a montáže: Základnu trychtýře přišroubujete napevno trvale na zeď, kůl či jinou stabilní základnu. Trychtýř na háčku následně do základny zavěsíte. Drůbež vložíte do trychtýře hlavou dolů, následně usmrtíte podle toho, jak jste zvyklí (přeříznutím tepny, zaříznutím za hlavou, prostřihnutím hlavy nad zobákem), zvíře bude v trychtýři, nedojde k pomlácení usmrcené drůbeže a dojde k velmi dokonalému vykrvení pro lepší chuť masa a využití krve při dalším zpracování v pokrmech.

Rozměry trychtýře: výška cca 29 cm, průměr horního otvoru cca 23,5 cm, průměr spodního otvoru cca 7,5 cm

http://www.malavelkafarma.cz/